מרץ 2007

גנאחר

תיקי חלילית שסרגו ילדי כיתה א

 

כי זה טבעי שתתנו לילדים שלכם את הטוב ביותר!


גיליון מרץ 2007


להורים ולכל ידידנו שלום וחג שמח,
החודש החולף היה חודש עמוס באירועים וחוויות, אחת מהן, לצערנו, טראגית.

לזכרו של עידו ארד ז"ל

עידו ארד, גנן אהוב, שחינך דור של ילדים בגן הראשון שהקמנו בכפר רות (היום תלמידי כיתה א') ובהמשך בגן גלים, נהרג בתאונת דרכים קשה. עידו ייזכר לעד כמי שחינך את ילדינו בחום ובאהבה גדולה, ונטע בהם שמחה רבה. עידו היה גנן מחבק ואוהב, שהילדים מאוד אהבו. הוא נהג לשחק עם הילדים כאילו היה אחד מהם. הוא ליווה את הילדים וההורים ברגעים רבים של שמחה ואושר. מותו הטראגי הכה רבים מאיתנו בהלם. בהלווייתו השתתפו מאות אנשים, ביניהם הורים רבים, גננות שעבדו עימו וחבריו לספסל הלימודים.
עידו הותיר אחריו את עינת רעייתו ואת שחר בתו בת השנתיים וחצי. יהי זכרו ברוך.

כותבים לעידו ארד >>

 

יריד אביב 2007

את יריד האביב השני שלנו החלטנו להקדיש לזכרו של עידו. כ-300 ילדים והורים מהגנים ומכיתה א' השתתפו השנה ביריד ססגוני וגדול במיוחד שנערך באתר כיתה א' שלנו, בנאות קדומים.
היריד נפתח בטקס קצר: הגננות הופיעו בשיר אביב וילדי הגנים וכיתה א' הציגו את מתנותיהם לחג - יצירות פרי עמלם.

שיר אביב ילדי הכיתה מביאים את מתנתם ילדי גן שיקמה מביאים את מתנתם


בהמשך נערך הפנינג גדול בצל האוהל ועל המחצלות שמסביב. דוכני היריד היו עמוסים בצעצועים ומשחקים ייחודיים שהוכנו בעבודה עצמית של קבוצת הורים וגננות שעמלו במשך לילות רבים בכל חודשי החורף, בהדרכתם של ירמי זהבי וטלי יודלמן. כל המוצרים נמכרו במהירות וכל ההכנסות קודש לטובת הגנים וכיתה א'.

בכיתה הציג צוות המחנכים את ההצגה "כדור הבדולח" בתיאטרון בובות שריתק את הילדים וההורים. ברחבת הכיתה הוצגה תערוכה של עבודות הגננים והמורות, מחברות תלמידי כיתה א' ויצירות אומנות פרי עבודת הילדים.

דוכן דוכן דוכן

תמונות נוספות מיריד אביב 2007 >>

 

נמשכת ההרשמה לכיתות א' ו-ב'

החודש גם הגברנו את הפעילות לקראת ההרשמה לכיתה א' בשנה הבאה. בהמשך ל-"יום הפתוח" המוצלח שקיימנו בכיתה, ינקיים בקרוב יום פתוח נוסף במהלכו יוכלו הורים מתעניינים לחוות מקרוב את חווית הלימודים בכיתה א', לשוחח עם הצוות החינוכי ולשמוע מהורים ותיקים על התהליך החינוכי בכיתה. ביום חמישי 12/4 בשעה 20:30 וביום רביעי 9/5/07 בשעה 20:30 יתקיימו הרצאות להורים מתעניינים בכיתה א'. ההרצאות מומלצות מאוד וחשוב שהורים ששוקלים להעניק את חווית חינוך וולדורף לילדיהם ישתתפו בהן.

מידע נוסף על הרצאות ופעילויות >>

בנימה חגיגית

בפתחו של חג הפסח הקרב, הוא חג האביב והפריחה, החג בו אנו מציינים את יציאתנו מעבדות לחירות, אנו מאחלים לכל הילדים וההורים, לצוותי החינוך הנפלאים שלנו, למלוות הפדגוגיות ולכל ידידינו באשר הם, חג שמח שקט ושליו.

חג שמח!

 

לכל גיליונות גנאחר >>

 

Comments