קואופ - מזון בריא ואיכותי

מחפשים מזון איכותי ובריא ולא רוצים למשכן את הבית בשבילו ? רוצים חווית קניות מסוג אחר ? פחות אריזות, יותר טריות והרבה הרבה בריאות. קנייה משותפת בקואופרטיב בבית נחמיהֿ יתן עבורכם את המענה לכל אלה.
קצת עלינו הקו אופ – אנו קבוצה של כ- 40 משפחות שקונה תוצרת אורגנית ישירות מהספקים, דבר המבטיח איכות, טריות ומחרים זולים יחסית. המחסן שלנו ממוקם בבית נחמיה ושם נערכות הקניות. מדי יום ראשון נשלחת לחברי הקואופ הזמנה במייל עם מחירון לאותו השבוע. ההזמנה השבועית כוללת ירקות, פירות, מוצרי חלב עיזים, מוצרי מקרר שונים ולחמים. מלבד זאת, יש גם מלאי שמוחזק בקואופ וניתן לקנות ממנו בשוטף (יש בו מוצרים מבוקשים – מוצרי ניקוי, שמן זיתֿ סוכר קנים, קמח מלא, קמח שיפון וכוסמין, פסטות לסוגיהן, אורז ארוך/בשמטי, עגשים ירוקות ואדומות, פירות יבשים שונים ועוד). את הסחורה שהוזמנה ניתן לבוא לאסוף החל מיום חמישי אחה"צ מהמחסן של הקואופ.

כל אחד שוקל לעצמו את הסחורה ואורז אותה, אך יש גם אפשרות שיארזו אותה עבורכם.
על מנת להיות חברים בקואופ יש לקנות מניה חד פעמית בסך 200 ש"ח. דמי המניה לא מוחזריםֿ אך ניתן למכור/להעביר אותה במידה ורוצים לעזוב. מלבד זאת, כל חבר מתנדב בתורו להגיע ביום חמישי אחה"צ לעזור בפירוק וסידור הסחורה (עבודה של כשעה וחצי-שעתיים, אחת לכמה חודשים)

רוצים לדעת עוד? כיתבו לנו co.opbn@gmail.com או התקשרו לדניאלה 03-9702255


Comments